На базі Київської інженерної гімназії рятувальники провели семінар-нараду для керівників столичних навчальних закладів на тему  «Безпека учасників навчально-виховного процесу щодо заходів попередження та інформування населення про небезпечні наслідки аварій та катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру під час проведення АТО».

Слухачам розповіли про організацію цивільного захисту в навчальних закладах і створення оперативного штабу реагування на надзвичайні ситуації. Особливо наголошували на протидії терористичним проявам.

Рятувальники Дарницького району розібрали першочергові дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій та обговорили, які місця можуть слугувати укриттями. Крім того, організатори заходу разом із співробітниками кримінальної міліції пояснили алгоритм дії у разі знаходження підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

«Проведення подібних семінарів дає змогу підвищити рівень теоретичної підготовки з питань цивільного захисту не лише керівників навчальних закладів, а й усіх учасників навчально-виховного процесу», – наголосив начальник Головного управління ДСНС України в м. Києві Сергій Окатов.

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *