27 лютого в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбудеться оголошення висновків конкурсної комісії щодо пропозицій про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам, оригінал-макети яких братимуть участь у ІІ етапі конкурсного відбору.

Нагадаємо, що 22 грудня на відкритій процедурі з жеребкування було визначено склад експертів із конкурсного відбору підручників із кожного навчального предмета для учнів 4 та 7 класів. Метод «випадкових чисел» було обрано Міносвіти з метою забезпечення прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів оригінал-макетів підручників. Жеребкування проходило в онлайн-режимі, відео ви можете переглянути тут.

20 січня відбулось повторне жеребкування, що визначило остаточний склад експертної комісії.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Онлайн! Які підручники отримають грифи “Рекомендовано Міністерством освіти і науки””
  1. Я б хотіла звернути увагу на підручники з англійської мови для1- 5 класів автора Алли Несвіт.Здаеться, що цей автор ніколи не вивчала мову і ніколи не працювала з дітьми.Подача правил не зрозуміла, змісту майже не має. У школах заставляють працювати по цим пдручникам, але для дтей того віку, який вказано, вони дуже складні.

  2. Допоможить нам отримати можливість переглянути підручники для 4, 7 класів на 2015-2016 н.р.
    Логін та пороль для доступу у Репозитарію навчального контенту наш заклад не отримав (ререєстрацію Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області пройшла декілька разів).
    Дякую за допомогу!

    1. Шановна пані Федора, ми вирішили також оприлюднити конкурсні підручники для ознайомлення в нашій бібліотеці. Наразі триває процес завантаження. За цим посиланням Ви можете знайти вже кілька примірників: http://lib.pedpresa.com.ua/category/pidruchniki

  3. Прошу звернути увагу на те, що управління освіти Житомирської області вимагає від директорів шкіл уже ЗАМОВИТИ підручники, вказавши їх конкретну кількість для кожного із 4-х і 7-х класів школи, код школи, району та області і т.д. Я вважаю, що місцеве керівництво свідомо спотворює інформацію про конкурс щоб сіяти незадоволення серед педагогів діями МОН в цей складний час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *