Ані сніг, ані морозець не стали на заваді мрії путрівських школярів. Сьогодні, 10 грудня, для них у рідному селі відкривають навчально-виховний комплекс, адже 110-річне приміщення школи у Васильківському районі, що на Київщині, більше не може вмістити таку кількість учнів.

З відкриттям НВК учнів вітали міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, місцева влада, духовенство, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. Головний освітянин наголосив: Путрівський НВК – крок до освіти майбутнього. Адже тут реалізують національний проект «Відкритий світ».
Для директора Олександра Пелевіна цей день теж особливий, адже чоловік понад 20 років пропрацював у стінах старенької школи. Каже, тривалий час путрівські дітлахи здобували освіту в не дуже комфортних умовах, однак відтепер, упевнений, навчатимуться старанніше.

У сучасній освіті без технологій не обійтися, а нова школа для педагогів – це не тільки світлі, просторі приміщення, а й можливість викладати на якісно новому рівні.

Аби переконатися в тому, що «Відкритий світ» цікавий не лише педагогам, а й юним путрівчанам, Дмитро Табачник відвідав відкритий урок хімії. Семикласник Владислав від компанії міністра у захваті і планшету радіє, бо так і досліди ставити цікавіше, і тести писати легко.

Цьогоріч тільки в Київській області відкрили 10 шкільних новобудов, а також створили понад 3 000 місць у ДНЗ. До 2014 року заплановано повністю ліквідувати черги до дитячих садочків.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу