На базі Центру дитячо-юнацької творчості «Ріднокрай» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області нещодавно відбувся міський конкурс професійної майстерності педагогів-організаторів «Витівник – 2015».

Міський конкурс «Витівник» проводиться з метою виявлення та підтримки молодих, творчих педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів, поширення кращого досвіду, підвищення професійної майстерності, стимулювання творчого пошуку, оригінальних форм організації змістовного дозвілля дітей і підлітків.

До участі в конкурсі залучалися переможці районних етапів – педагоги-організатори загальноосвітніх навчальних закладів міста зі стажем роботи до 5 років на посаді, які не брали участі в зазначеному конкурсі на міському рівні протягом минулих років. Конкурсна програма складалася з таких конкурсів: «Театралізована візитка», «Музична гра з залом», «Імпровізація» – проведення командної гри з наданим реквізитом, згідно із жеребкуванням під час програми.

З огляду на критерії оцінювання (новизна, оригінальність і сучасність матеріалу; вміння заохотити аудиторію до участі в грі та відібрати гравців до неї, чіткість пояснення правил гри та перехід до неї; вміння створювати яскравий емоційний настрій для гри; різноманітність ігрових прийомів; художнє оформлення, реквізит; сценічна культура, мова; врахування вікових особливостей дітей) журі визначило переможців (І, ІІ, ІІІ місця; в номінації) та нагородили грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради педагогів-організаторів ЗНЗ міста:

І місце – Яна Дорош, педагог-організатор Криворізької педагогічної гімназії Довгинцівського району;

ІІ місце – Марина Мітюк, педагог-організатор КЗШ № 124 Саксаганського району;

ІІІ місце – Ганна Станіславова, педагог-організатор КНТЛ № 16 Дзержинського району.

Вітаємо переможців!

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *