У зв’язку з передачею вищих навчальних закладів зі сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства і Державної фіскальної служби до сфери управління Міністерства освіти і науки, з метою повного забезпечення прав членів трудових колективів і студентів при обранні кандидатур на посади керівників цих ВНЗ, МОН припиняє конкурси на заміщення посад керівників тих закладів, де конкурс було оголошено, але вибори не відбулися.
Відповідний наказ Міністерства № 194 від 20 лютого 2015 року «Деякі питання організації конкурсів на зайняття посад керівників вищих навчальних закладів» розміщено на офіційному веб-сайті МОН.

Після оформлення актів приймання-передачі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482 «Про передачу об’єктів права державної власності» буде вжито заходів щодо оголошення конкурсів на зайняття посад керівників зазначених вищих навчальних закладів.

Міністр освіти і науки України доручив виконувачам обов’язків керівників цих вищих навчальних закладів скасувати відповідні накази про організацію виборів керівників вищих навчальних закладів та зробити все необхідне для забезпечення права трудових колективів щодо вибору керівника навчального закладу з дотриманням норм законодавства та відповідно до демократичних європейських цінностей.

Зазначимо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 року № 87 зі сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства і Державної фіскальної служби передано до сфери управління Міністерства освіти і науки цілісні майнові комплекси навчальних закладів та державних установ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *