У Центрі культури української мови ім. Олеся Гончара Національного гірничого університету відбувся перший етап конкурсу «Я люблю Україну».

Завдяки старанням викладачів української мови – професора С.Є.Ігнатьєвої, доцентів І.К. Цюп’як,  Н.В. Слободи, ст. викладачів Н.Г. Костюк і Г. Г. Жданової –  студенти  залюбки поринули у світ української культури, поезії, музики і пісні, виявили свої ораторські таланти і навіть здібності архітекторів.

 Чотири команди змагалися в номінаціях “Назва і девіз”, “Емблема”, “Костюми”, “Візитна картка”, “Поетичний конкурс”, “Театральна постановка “Жили-були студенти”, “В гостях у пісні”, “Презентація українського товару”, в конкурсі оратора на тему “Мій Дніпропетровськ”, в конкурсі малюнків «Університет майбутнього» та конкурсі скоромовок. Переможцем стала  команда «Гірницька еліта». Але всі учасники були переконливими у своїх почуттях до рідної землі, нашого міста, виявили щирість, артистичність, майстерність у виготовленні подарунків. Тож можна порадіти, що у гірничому з’явилися нові талановиті студенти!

Голова журі, письменниця Леся Степовичка, дякуючи студентам за майстерні виступи, сказала: “Дорогі юні друзі! Будь-яке змагання – рушій поступу. Без змагання немає руху, розвитку. Ваші сьогоднішні змагання шляхетні, адже кожна з команд намагається довести, що вона найдужче любить Україну. У цій грі виграла Україна і ми всі”.

         Інформаційно-аналітичний центр НГУ

 

Фото Альони Леонович (відеостудія “Юність” НГУ)