Міністерство освіти і науки України підписало з Державною пенітенціарною службою України та німецькою неурядовою організацією DVV International меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо освіти осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Павло Полянський, заступник міністра освіти і науки України, 25 лютого взяв участь у церемонії підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між МОН України, Державною пенітенціарною службою України та Німецьким Об’єднанням Народних Університетів DVV International в Україні. Меморандум передбачає взаємодію у сфері забезпечення доступу до освіти ув’язненим.

Павло Полянський наголосив, що у складних теперішніх умовах, коли, з одного боку, триває війна й бракує ресурсів, а з іншого – є запит з боку суспільства на реформи, політична воля керівництва країни й Міністерства до їх здійснення, Міністерство освіти і науки України активно співпрацює як з українськими, так із зарубіжними організаціями задля максимального забезпечення всім громадянам рівного доступу до якісних освітніх послуг.

Зокрема Павло Полянський зазначив, що в новому рамковому законі «Про освіту», над яким нині працює експертне середовище, серйозну увагу приділено освіті громадян усіх вікових категорій, зокрема й освіті дорослих як складникові освіти упродовж життя. «Рівний доступ до якісної освіти» й «освіта упродовж життя» – це не просто привабливі гасла, це вимога часу, виклик, на який належить повсякчас давати відповідь. Інтелект і ресурси, інвестовані в освіту людей, які схибили в житті, скоїли правопорушення, а то й злочини – це шанс для цих людей повернутися до нормального життя й бути корисними родині, суспільству, країні», – наголосив заступник міністра освіти і науки.

У церемонії підписання угоди також узяли участь Володимир Палагнюк, голова Державної пенітенціарної служби України, та Аніта Якобсоне, директор Представництва DVV International в Україні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *