В Українській академії залізничного транспорту відбулось відкриття навчально-наукової лабораторії систем управління залізничними транспортними засобами.

У заході взяли участь ректор академії Панченко С.В., Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Станіслав Лукасік, Почесний консул Республіки Словенія в Харкові Бондаренко А.М., директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., перший заступник начальника Південної залізниці Клименко С.М., заступник директора департаменту економіки та міжнародного співробітництва Харківської обласної державної адміністрації Грановський Н.В., технічний директор департаменту тяги фірми «MEDCOM» м. Варшава Каска Іржі, консул з культури і транспорту Республіки Польщі в Харкові Здановський Ян, викладачі та співробітники академії.

Навчально-наукова лабораторія була створена відповідно до проекту «Польська допомога розвитку 2014» Міністерства закордонних справ Республіки Польщі, який академія отримала завдяки перемозі в конкурсі зі своїми польськими партнерами – Технологічно-гуманітарним університетом ім. Казимира Пулавського (м. Радом), фірмою «MEDCOM» (м. Варшава). Основним вузлом лабораторії є «Симулятор руху поїзда», призначений для вивчення принципів програмування контролерів. Фінансування розробки та виготовлення симулятора здійснювалося Міністерством закордонних справ Республіки Польщі. Навчально-наукова лабораторія буде використана для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з експлуатації тягового рухомого складу залізниць України.

Під час заходів ректором академії Панченко С.В. і Генеральним консулом республіки Польщі в Харкові Станіславом Лукасіком було підписано Меморандум про створення в академії Українсько-польського центру науки, освіти і культури.

Створення центру дасть змогу академії інтегруватися в структури Європейського освітнього простору, розвинути співпрацю між освітніми, науковими та культурними організаціями, а також познайомитися з культурною спадщиною та традиціями Польщі й України.

За інформацією Української державної академії залізничного транспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *