Чоловікам дозволили мати коханок... заради дітей - 18.07 разрешение на любовницуГолова раввінатського суду Єрусалима рабин Еліягу Абарджіль видав нову галахічну постанову, що дозволяє чоловікам в особливих випадках мати коханок.

Рабин Абарджіль стверджує, якщо жінка не може або не хоче мати дітей, а також не згодна дати чоловікові розлучення, то вона заважає йому будувати сім’ю і продовжувати свій рід. У такому випадку, на думку рабина, чоловік має право на коханку.

Еліягу Абарджіль упевнений, що такий крок не суперечить Галахі, оскільки створення сім’ї є однією з найважливіших заповідей іудаїзму. Більш того,  за новою постановою, немає ніяких проблем у тому, щоб коханка мешкала в одній квартирі з чоловіком і дружиною.

Між іншим, за інформацією газети “Ісраель а-Йом”, рабин дозволив завести постійну наложницю одній дуже поважній особі, дружина якої не могла мати дітей. Газета наголошує, що рабин Абарджіль є одним з найбільш впливових рабинів сефардських євреїв і претендентом на пост головного сефардського рабина Ізраїлю.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *