Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 року № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбудеться другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (зокрема методики їх викладання). Наразі триває етап рецензування.

На адресу конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (у т. ч. методики їх викладання) надійшло близько сотні студентських наукових робіт. Із них 45 – з української мови, 33 – з української літератури і 12 – з методик викладання української мови та літератури. Географія надісланих наукових робіт охоплює 18 міст України – Вінницю, Дніпропетровськ, Дрогобич, Житомир, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Ніжин, Полтаву, Рівне, Ужгород, Умань,  Харків,  Чернівці та Чернігів.

Згідно з правилами 50 % рецензентів не є працівниками ЖДУ імені Івана Франка. Кожен науковець-рецензент отримав конкурсні роботи під шифрами. Студентські наукові студії перевіряють за загально визначеними вимогами, що висуваються до робіт такого типу, зокрема щодо структури, грамотності, логіки викладу тощо.

«Наразі триває активна робота з оцінювання робіт і відбувається відбір наукових досліджень до заключного етапу, на який будуть запрошені автори найкращих студій. Після захисту наукових робіт буде нагороджено 25 % студентів-науковців», – розповідає відповідальний за проведення конкурсу в ЖДУ імені Івана Франка завідувач кафедри української мови Віктор Мойсієнко.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу