У зв’язку з складною ситуацією, що склалася в Донецькій і Луганських областях України, виникла нагальна потреба проводити роз’яснювальну роботу серед дітей про безпеку у разі виявлення підозрілих предметів. Як відомо, нещодавно під Артемівськом підірвалися на боєприпасі двоє дітей, одна дитина загинула.  За попередньою інформацією неповнолітні знайшли боєприпаси та намагались їх розібрати.

Міністерство освіти і науки України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій звернулися до керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації, начальників головних управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій із проханням забезпечити в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладах роз’яснювальну роботу.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій рекомендує до перегляду  відео, для проведення позакласних заходів та виховної роботи серед учнів, щоб запобігти й протидіяти можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу.

1. Мультфільм про вибухонебезпечні знахідки. Правила поведінки у разі виявлення небезпечного предмета.

2. Короткометражний сюжет про правила евакуації у навчальних закладах.

3. Мультфільм про правила поведінки під час артилерійського обстрілу.

4. Навчальний фільм про правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій. Рекомендований до перегляду учням 9-11 класів.

 

Плейліст (4 відео разом)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *