Харківські художники для величезної графіті художники обрали кадр з фільму «У бій ідуть одні« старики », розповідає координатор студії « Ку-2» Вікторія Іванова.

«Гордість Харкова» - мистецтво графіті, що прикрашає місто - bikov«Гордість Харкова» - мистецтво графіті, що прикрашає місто - bikov1

Портрет Леоніда Бикова – наступний в серії робіт «Гордість Харкова», які художники малюють до 70-річчя визволення міста від фашистських загарбників.

«Гордість Харкова» - мистецтво графіті, що прикрашає місто - graff«Гордість Харкова» - мистецтво графіті, що прикрашає місто - graff1«Гордість Харкова» - мистецтво графіті, що прикрашає місто - graff3

Раніше графітчики намалювали портрети радянської льотчиці Валентини Гризодубової, співачки Клавдії Шульженко і фізика і Нобелівського лауреата Льва Ландау. Наступна знаменита харків’янка, портрет якої прикрасить один з харківських будинків, – Людмила Гурченко. Місце для картини художники ще не вибрали, розповіли в «Ку-2».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами сайту www.mediaport.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “«Гордість Харкова» – мистецтво графіті, що прикрашає місто”
  1. Це справжнє мистецтво, справжня краса. А ті матюки, що пишуть на заборах і називають “графіті” – то мазня. Справжнє графіті має бути таким, як зображено вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *