28 лютого на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся другий обласний етап олімпіади з інформатики, ключовий аспект якої – програмування.

Взяти участь в олімпіаді виявили бажання 107 школярів з області, учасники є учнями 6-11 класів, але традиційно конкурс відбувається для старшої школи.

До олімпіади з програмування долучилися неодноразові переможці конкурсів з інформатики на міському, обласному та всеукраїнському рівнях.

Олександр Візгалов, учень 11-го класу, не вперше бере участь в олімпіадах із природничо-математичних наук, цього разу він хоче достойно представити загальноосвітню школу № 21 та місто Житомир. Його викладач Людмила Андрущенко бажає учасникам чесної перемоги, адже всі вони є гідними та сильними суперниками.

Цьогоріч рівень задач складний: одна простіша, а три задачі вже складного всеукраїнського рівня. Олімпіада проходить на базі інтернет-порталу www.e-olimp.com.ua, що автоматично перевіряє олімпіадні завдання. При розв’язуванні школяр бачить, скільки відсотків завдань вдалося розв’язати. Так, після завершення конкурсу учасник вже знає, яку кількість балів набрав.

Нагадаємо, що через тиждень на базі університету відбудеться олімпіада з інформаційних технологій.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу