Патріотичний проект «…Коли ти бачиш об’єднану Україну», ініційований львівськими правоохоронцями, які забезпечують охорону громадського порядку в Маріуполі, має налагодити діалог про майбутнє України між учнями львівських та маріупольських шкіл. До акції долучились також активісти Громадського сектору Майдану Львова.

«Ми хотіли, щоб діти мали можливість поділитись своїми думками про майбутнє України, познайомились, поспілкувались і знайшли нових друзів. Участь у проекті може взяти будь-хто – для цього треба написати листа, намалювати листівку або зробити щось своїми руками: вишивку, оберіг, браслет. І надіслати витвір зі Львова до Маріуполя і з Маріуполя до Львова», – розповів один з ініціаторів акції, заступник начальника штабу ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Сергій Гривняк.

До проекту також можуть долучитись усі небайдужі – організувати в школі, де навчається ваша дитина, в дитячому садочку чи просто серед друзів конкурс на найкращу патріотичну ідею та втілити її у життя. Наразі зі Львова до Маріуполя вже надійшло понад 20 дитячих листів і посилок.

Згодом заплановано візит учнів маріупольських шкіл до Львова.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу