5 березня о 16:00 в приміщенні дитячої школи мистецтв № 5 (вул. Малиновського, 11-В) у рамках благодійного мистецького проекту «Крилаті мрії» відбудеться спільний концерт учнів дитячої школи мистецтв № 5 і вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району.

Зазначимо, що проект «Крилаті мрії» започаткований Департаментом культури КМДА спільно з Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів і Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета проекту – соціальна адаптація дітей-сиріт, дітей із дитячих будинків та дітей з особливими потребами через їхнє творче спілкування з ровесниками та залучення до високого мистецтва.

Окрім того, проект «Крилаті мрії» – це концерти, художні виставки, театралізовані вистави та інші творчі заходи, підготовлені учнями початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів м. Києва для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *