Протягом лютого науково-педагогічні працівники Житомирського державного університету імені Івана Франка пройшли пробне тестування з англійської мови. Це дало змогу молодим науковцям визначити свій рівень володіння англійською мовою з метою подальшого його підвищення.

Ще в 2011 році Вчена рада Житомирського державного університету затвердила «Концепцію мовних стратегій», що передбачає підвищення рівня володіння іноземною мовою студентами ОКР «Бакалавр» до рівня В2, що дасть їм можливість у магістратурі вивчати курси з фахових предметів іноземною мовою. Однак університет не мав інформації про залишковий рівень знань з англійської мови науково-педагогічних працівників. Тому науково-педагогічні працівники віком до 35 років пройшли пробне тестування з англійської мови.

Тестові завдання були розроблені викладачами кафедри іноземних мов і новітніх технологій навчання ЖДУ імені Івана Франка за зразком відповідних британських тестів.

У пробному тестуванні взяли участь близько сотні науково-педагогічних працівників усіх кафедр університету віком до 35 років, які не вивчали іноземну мову як основну спеціальність. Запропонований тест охоплював тестові завдання з граматики і лексики. За результатами тестування 30 % молодих науковців ЖДУ отримали рівень В2. Найкращі результати показали викладачі  кафедри прикладної математики фізико-математичного факультету, кафедри економіки і маркетингу, кафедри менеджменту і адміністрування, кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності соціально-психологічного факультету, кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології, кафедри теорії та історії світової літератури ННІ філології та журналістики.

Результати пробного тестування науково-педагогічних працівників ЖДУ імені Івана Франка були обговорені на засіданні ректорату. Там же було прийнято рішення організувати курси англійської мови для викладачів університету. Така ухвала обумовлена насамперед тим, що після тестування викладачі зверталися на кафедру іноземних мов і новітніх технологій навчання з проханням організувати такі курси.

Курси англійської мови буде створено на базі кафедри іноземних мов і новітніх технологій навчання ЖДУ імені Івана Франка. Вони матимуть на меті підготувати викладачів до складання іспиту на відповідний рівень (В2 – С1). Заняття проходитимуть двічі на тиждень у зручний для групи час, планується розпочати їх з 1 жовтня 2015 року. Тематика курсів відповідатиме вимогам глобальної шкали.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *