5-6 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Перший Міжнародний фестиваль неформальної освіти INSIGHT. Метою заходу є обмін думками, досвідом, практично-методичними напрацюваннями освітян та експертів України, Грузії, Польщі та країн Прибалтики у сфері неформальної освіти.

Як повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту, фестиваль неформальної освіти відбудеться в Україні вперше і стане постійним заходом задля практичного та методичного обміну досвідом між викладачами, вихователями, аніматорами, тьюторами. Важливим аспектом фестивалю буде також взаємодія батьків і навчальних закладів, просвіта батьків та їхнє активне залучення до обговорення реформування системи освіти в Україні.

У рамках фестивалю відбудеться ярмарок новітніх освітніх методик, а також практичні майстер-класи і воркшопи, на яких будуть продемонстровані найновіші освітні технології та практики. Гості заходу зможуть взяти участь у дискусіях із представниками прогресивних навчальних закладів неформальної та позашкільної освіти України, Польщі, Грузії та країн Прибалтики. Крім того, на фестивалі презентують Всеукраїнський навчально-методичний тренінговий центр для освітян із метою навчання молодих викладачів, вихователів, аніматорів та передачі досвіду роботи з дітьми.

Електронна реєстрація для участі у Фестивалі проводиться за посиланням: http://goo.gl/forms/6li1A10BcH. Попередня реєстрація для участі у Фестивалі є обов’язковою.

За додатковою інформацією про захід звертатися до агенції PRP за тел.: (044) 495 29 60 або e-mail:dfedorova@prp.com.ua (Дар’я Федорова).

За інформацією КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *