Нещодавно в Харкові відбувся обласний семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрямок розвитку системи виховання позашкільного навчального закладу», участь у якому взяли участь понад 50 педагогів-позашкільників.

Під час заходу проаналізовано досвід роботи Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, Лозівського міського будинку дитячої та юнацької творчості, Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості, Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості щодо формування національної самосвідомості й патріотизму в молодого покоління шляхом використання сучасних методів, форм і засобів позашкільної освіти. Також обговорені ефективні засоби організації краєзнавчої роботи як важливої складової національно-патріотичного виховання молоді.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Лариси Волкової, народного майстра з писанкарства, керівника зразкового художнього колективу писанкарства «Дивосвіт» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Секретами організації волонтерської діяльності в народному фольклорно-етнографічному колективі поділилися Ольга Коваль, заслужений працівник культури України, і Тетяна Коваль, переможець Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013».

У контексті співпраці з громадськими організаціями учасники обласного семінару ознайомилися з проектом «Школярам про АТО» та досвідом співпраці лідерів учнівського самоврядування з Всеукраїнською волонтерською організацією «Єдина родина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *