Щороку з приходом весни ми висловлюємо вдячність мудрим і турботливим мамам та бабусям, по-особливому проявляємо любов до чарівних донечок і сестричок, захоплюємося своїми коханими, засвідчуємо свою повагу до всіх жінок світу! 

Змінюються часи, приходять нові покоління, але цінності, які уособлює жінка, – любов, материнство, доброта, краса, – залишаються незмінними.

5 березня в спеціалізованій школі № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбудеться зустріч з жінками, які творять сьогодні історію України. Серед гостей та запрошених на свято – мама та сестра української льотчиці Надії Савченко – Марія Іванівна та Віра Савченко, а також жінки-волонтери, медичні працівники, які надавали допомогу пораненим під час Революції Гідності та продовжують надавати її в зоні АТО.

У рамках ініційованої лідерами учнівського самоврядування загальноміської акції «Міжнародний день жіночої солідарності та миру» школярі передадуть  відеовітання, листи та малюнки зі словами щирої підтримки Надії Савченко, мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні знаходяться на передовій і гартують перемогу в тилу. Слова вдячності, музичні вітання подарують діти матерям і дружинам українських захисників Вітчизни. Сила духу і витримка, громадянська позиція наших жінок-українок — неоціненні, особливо в ці складні для України дні.  Наші жінки гідні похвали і національної слави!

 

За інформацією департаменту освіти КМДА