Напередодні святкування 144-ї річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки в малій залі Палацу культури м. Новоград-Волинська відбувся обласний конкурс читців-декламаторів, у якому взяли участь студенти ЖДУ імені Івана Франка.

Вшанували творчість видатної української поетеси майстерним читанням її поетичних творів три студентки ННІ філології та журналістики: Марія Гайдучек, Анастасія Левик і Ксенія Ципоренко. Усі ці дівчата в першому семестрі прослухали навчальний курс «Виразного читання» від кафедри дидактичної лінгвістики та літературознавства, а тому змогли з легкістю віртуозно передати всю красу поетичного слова неповторної творчості Лариси Петрівни Косач.

За результатами конкурсу 1 місце у старшій віковій категорій виборола студентка 14-ї групи ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка Анастасія Левик, а студентка 12-ї групи ННІ філології та журналістики університету Ксенія Ципоренко здобула диплом за власний вірш та активну участь в обласному конкурсі читців-декламаторів поезії Лесі Українки.

Усього в конкурсі взяли участь 68 читців-декламаторів з усієї Житомирщини.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу