Російсько-українська гуманітарна гімназія м. Києва в рамках системи заходів проекту «Всесвітній тиждень грошей» для учнів 5 – 8 класів провела спільне навчальне заняття бінарного типу «Гроші: історія та сучасність». Урок базувався на матеріалах історії, економіки, суспільствознавства та боністики.

Педагоги – кандидат історичних наук О. Постернак і вчитель основ економіки Н. Шабаш, познайомили учнів з історією виникнення грошей, властивостями та видами грошей, базовими категоріями, які уособлюють фінансову грамотність (депозит, кредит, емісія, інвестиція, чеки, векселі тощо).

Пізнавальна діяльність особливо активізувалась під час живого  ознайомлення з банкнотами, зокрема кредитними білетами Російської імперії, купюрами періоду СРСР, українськими купонами 90-х рр. минулого століття.

Важливим етапом заняття стала практична частина, спрямована на створення умов для продуктивного співробітництва між класами та тренування вміння працювати в команді. З історії грошового обігу був проведений брейн-ринг на розвиток аналітичного мислення. Також учні позмагались у розв’язанні фінансової задачі з визначення суми доходу від депозиту.

 Олег Постернак, заступник директора з питань
інформації та інновацій “Російсько-української гуманітарної гімназії”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *