У Харківському національному університеті радіоелектроніки 3 березня відбулося відкриття «Школи практик» для студентів та внутрішньо переміщених осіб, що була організована департаментом науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації, обласним центром зайнятості, а також благодійним фондом «Золотий Пегас».

Як зазначив у своїй вітальній промові декан радіотехнічного факультету Сергій Миколайович Сакало: «Для студентської молоді Харкова та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб питання набуття практичних навичок на підприємствах різної форми власності є одним з ключових для подальшого працевлаштування. Хоч скільки вчи теорію в університеті, а без уміння застосувати її на практиці, все твоє навчання роботодавця особливо не зацікавить».


Перед учасниками Школи (багато з них є студентами ХНУРЕ) виступатимуть спікери з різних сфер бізнесу та ділитимуться своїми навичками та досвідом побудови бізнес-процесів.
А першу лекцію в рамках «Школи практик» провів експерт у сфері самореалізації та тренер зі створення інфобізнесу Іван Будько.

Прес-центр ХНУРЕ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу