0 420
Мільярд на освіту. В США формують “елітний корпус” викладачів 19 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Адміністрація Барака Обами 18 липня представила плани щодо створення «елітного корпусу» висококваліфікованих викладачів точних та природничих дисциплін. Як повідомляє АР, проект оцінюється в $ 1 млрд. Підсумком його реалізації має стати підвищення якості освіти в сферах, важливих для зростання економіки США. Насамперед це – математика, природничі науки, технології та інженерія.

Суть проекту така: найуспішніші викладачі будуть обрані до «елітного корпусу» (Master Teacher Corps) і матимуть надбавку до зарплати $ 20 000 на рік. Першими стануть 2 500 учителів, а за чотири роки їх кількість збільшиться до 10 000. Учасники проекту будуть зобов’язані брати участь у ньому кілька років і весь цей час обмінюватися досвідом і знаннями з іншими вчителями і навчати новачків. За 10 років завдяки цьому в системі освіти має з’явитися 100 000 нових кваліфікованих викладачів математики та природничих наук. Передбачається, що рівень освіти повсюдно підвищиться.

$ 100 млн уряд готовий виділити на проект негайно, це будуть кошти з фонду заохочень успішних учителів. Надалі витрати на «елітний корпус» в Білому домі обіцяють вписати в бюджет на 2013 фінансовий рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *