Відповідні кошти передбачені в міському бюджеті Програмою економічного і соціального розвитку столиці для покращення умов роботи районних закладів освіти, культури та здоров’я, а також для відновлення та модернізації об’єктів житлово-комунального господарства. Про це повідомляє сайт КМДА.

Тож київський міський голова Віталій Кличко затвердив адресні переліки робіт із капітального ремонту в 2015 році соціально важливих об’єктів столичних районів.

Зокрема, в дитячих садках замінять вікна, капітально відремонтують харчові блоки та дахи, оновлять електромережі. Такі ж та інші роботи відбудуться в загальноосвітніх школах, інтернатах, навчально-виховних закладах, поліклініках, лікарнях, центрах первинної медичної допомоги тощо. Крім того, для малечі облаштують ігрові та спортивні майданчики. А у житлових будинках утеплять фасади, а також капітально відремонтують покрівлю, сходові клітини та під’їзди.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У Києві знайшли гроші на капремонт дитсадків і шкіл”
  1. Многотысячный “Комфорт-таун” не имеет для своих детей-дошкольников ни одного государственного детского сада, а рядом ( пр-т Воссоединения, 3-А) пустующие помещения и прилегающая территория бывшего детсада 427 сдаётся в аренду неизвестно кем и неизвестно кому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *