Громадська організація «Інститут досліджень соціального капіталу» запрошує на безкоштовний семінар для школярів та студентів міста Львова на тему: «Вища освіта в Австрії та Німеччині для українців: переваги та кар’єрні шанси», що відбудеться 12 березня в приміщенні Австрійської бібліотеки за адресою: м. Львів, вул. Лисенка, 14. Початок семінару – о 16:00.

За словами директора ГО ІДСК Дмитра Виговського, семінар покликаний показати львівським студентам і школярам можливості освіти за кордоном, дати практичні рекомендації щодо підбору навчальних програм та вступу, поділитись власним досвідом навчання за кордоном.

За даними Німецької служби академічних обмінів (DAAD), у 2014 році в Німеччині навчалось понад 9 000 українських студентів, тоді як в Австрії на навчанні перебувають близько 2 000 наших громадян.

«Відвідування семінару – це прекрасна нагода почути про всі можливості і ризики, пов’язані з навчанням за кордоном, – зазначив студент Віденського університету Віктор. – Велика увага на семінарі приділяється саме практичним крокам для навчання в Австрії та Німеччині».

Семінар проводитиме директор ГО «Інститут досліджень соціального капіталу», магістрант Віденського університету Дмитро Виговський.

Зареєструватися для участі в семінарі можна, надіславши листа на e-mail: info@expert-portal.org до 12:00 12 березня.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *