5 березня 2015 року лідери учнівського самоврядування, батьки, педагоги й освітянські керівники запросили на зустріч маму та сестру української льотчиці, Героя України Надії Савченко – Марію Іванівну та Віру Савченко. Захід відбувся в спеціалізованій школі № 125 м. Києва  в рамках загальноміської акції «Міжнародний день жіночої солідарності та миру». Про це повідомляє сайт Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Під час зустрічі було презентовано відеовітання та звернення школярів району до Надії Савченко, передано оберіг – ляльку-мотанку, святиню українського народу – вишиванку, а також багато листів і малюнків зі словами щирої підтримки справжній українці, яка є символом незламності національного духу та героїзму, символом того, як треба любити і захищати Україну! Символом нашої Перемоги!

Школярі столиці відчувають гордість і захоплюються сміливістю та високою саможертовністю Героя України Надії Савченко та закликають її берегти себе та своє здоров’я.

Слова вдячності, музичні вітання діти подарували Марії Іванівні та Вірі Савченко, присутнім жінкам-волонтерам, мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні на передовій і в тилу гартують перемогу.

Сила духу і витримка, громадянська позиція наших жінок-українок – неоціненні, особливо в ці складні для України дні. Наші жінки гідні похвали і національної слави!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу