Днями у конференц-зал ЖДУ імені Іван Франка відбулася зустріч студентів і науковців університету з Олексієм Геращенком – економістом, викладачем авторських фінансових курсів в Києво-Могилянській бізнес-школі, консультантом і підприємцем.

Факт, що на зустріч з одним із найкращих фінансових директорів України в 2010 – 2011 роках (за рейтингом журналу «&.Финансист») прийшли студенти з соціально-психологічного факультету, не випадковий. Адже, як наголосив Олексій Геращенко, в 2002 році Нобелівську премію отримав психолог Даніель Канеман, який проводив дослідження в галузі так званої поведінкової економіки – психології прийняття економічних рішень. Крім того, університети, які готують сьогодні фахівців економічних спеціальностей, у тренді.

Під час лекції «Економічна успішність у майбутньому» франківці-економісти отримали відповіді на запитання: чому країни стають успішними, куди рухається світ і як трансформуватимуться економічні спеціальності та яким буде подальше навчання у ХХІ столітті. Також з’ясували суть рецептів Адама Сміта, співвідношення понять “довіра” і “відсоткова ставка”, відмінні риси українських та зарубіжних олігархів. Виявили, що українці – вроджені індивідуалісти (а це ріднить їх з європейцями), для яких внутрішній ринок важливіший, ніж зовнішній. Варто зауважити, що під час аналізу напряму руху світової економіки гест-спікер провідних фінансових форумів і бізнес-шкіл наводив доволі несподівані порівняння.

Також слухачі лекції почули прогноз економічного розвитку України з уст відомого фахівця та активного учасника громадських об’єднань, що пропонують програму економічних реформ.

Завершилась зустріч з Олексієм Геращенком тезою, яку неодноразово наводив своїм студентам ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух: «Тенденція вчитися все життя – невідворотна».

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу