Фестиваль неформальної освіти проводиться вперше, його створено для того, щоб освітяни та провідні спеціалісти України, Грузії, Росії та Польщі могли обмінятися думками і досвідом. В одному приміщенні зібралось понад 200 учасників, серед яких представники українських освітніх проектів, міжнародні експерти, вчителі та методисти і, найголовніше, активні батьки.

Із вступним словом до учасників звернулись засновники та гості фестивалю. Вони говорили про мету створення, популярність принципів неформальної освіти та необхідність їх впровадження.

Перший день розпочався дискусійною панеллю на тему «Сучасна освіта: з чого починати зміни? Капітальний ремонт чи переїзд?», учасниками якої стали заступник міністра освіти та науки Павло Полянський, директор Центру тестових технологій та моніторингу якості освіти Віктор Громовий, а також представники приватних навчальних закладів та освітніх проектів й інші експерти галузі освіти.

Фестиваль працюватиме ще сьогодні, 6 березня. Учасники продовжать спілкування, обмін досвідом і пошук нових шляхів розвитку для української освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу