Комітет із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує парламенту направити на доопрацювання законопроект про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”.

Так, законопроектом (реєстр. № 1052) передбачено визначити основні напрями державної політики популяризації материнства, підстави та критерії присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”, а також пропонується встановити додаткові соціальні пільги та компенсаційні виплати жінкам, яким присвоєно таке звання.

Проте Комітет Верховної Ради України з питань бюджету після експертизи документа зазначив, що не надано фінансово-економічних обґрунтувань до законопроекту та пропозицій змін до законодавчих актів України щодо скорочення витрат бюджету та/або джерел додаткових надходжень бюджету для досягнення його збалансованості.

Крім того, за інформацією Комітету з питань бюджету, Міністерство фінансів України вважає прийняття цього законопроекту недоцільним, бо  його виконання щороку додатково потребуватиме майже мільярд гривень бюджетних коштів, а фінансів на це немає.

За матеріалами Інформаційного управління
Апарату Верховної Ради України 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *