Із 10 по 13 березня 2015 року Всеукраїнська громадська організація «Український фонд «Здоров’я» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко та за офіційної підтримки Міністерства охорони здоров’я України проводить серед школярів Києва регіональні змагання проекту «Я можу врятувати життя!». Його мета – навчити старшокласників основ надання першої домедичної допомоги.

До участі в проекті долучилися учні 10-х класів столиці. Програма навчання складається з інтерактивної лекції та практичного відпрацювання теоретичних знань на манекенах. Кожен учень «опиниться» в надзвичайній ситуації, змодельованій інструкторами, і рятуватиме потерпілого. У рамках навчання школярі здобудуть практичні навички з низки маніпуляцій, а саме: визначення дихання (потрійний прийом), переведення потерпілого в стабільне положення, відновлення прохідності дихальних шляхів, прийом Хеймліка, проведення серцево-легеневої реанімації та зупинка кровотечі. Усі учасники проекту отримають сертифікати про проходження навчань і методичні матеріали щодо основ домедичної допомоги.

До фіналу змагань, які відбудуться 13 березня 2015р., потрапили 6 команд:

1)    Команда лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів м.Києва.

2)    Команда НВК «Домінанта» Дніпровського р-ну.

3)    Команда ЗНЗ № 250 Деснянського р-ну.

4)    Команда гімназії «Київська Русь» Дарницького р-ну.

5)    Команда ЗНЗ № 263 Деснянського р-ну.

6)    Команда Скандинавської гімназії Дарницького р-ну.

Команди-призери отримають дипломи та призи у вигляді спортивного інвентарю та право представити Київ у підсумкових фінальних змаганнях проекту, що відбудуться у червні 2015 року.

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *