12 березня 2015 року об 11:00 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».
Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом в Україні, вона представляє найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.

На виставці будуть представлені 750 навчальних закладів із 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Швейцарії, Республіки Польща, Чеської Республіки, Французької Республіки, Великої Британії, Канади, Словацької Республіки, Естонської Республіки, США та Республіки Молдови.

Упродовж трьох днів роботи виставки педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі матимуть можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання.

Старшокласники та їхні батьки, студенти отримають актуальну інформацію щодо умов вступу до навчальних закладів, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів і поставлять запитання щодо специфіки здобуття освіти в обраній країні та особливостей запропонованих навчальних програм.

З детальною програмою роботи виставки можна ознайомитися на сайті в розділі «ПРОГРАМА».

Запрошуємо керівників та працівників навчальних закладів різних рівнів національної освіти, наукових установ, працівників органів управління освітою, студентів, старшокласників та їхніх батьків на виставку 12-14 березня 2015 р.!

Виставка працюватиме в Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») з 12 до 14 березня 2015 року.

12-13 березня  – 10.00 – 18.00;

14 березня  – 10.00 – 16.00.

Оргкомітет виставки: тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua; http://vsosvita.com.ua/

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *