Львівський національний медуніверситет імені Данила Галицького передав Військово-медичному клінічному центру Західного регіону монітор пацієнта «БІОМЕД» іМ 12 та медичний відсмоктувач «ДІОМЕД», модель 7Е-D, необхідні для лікування постраждалих в АТО.

Ще з весни минулого року студенти та працівники  ЛНМУ ім. Данила Галицького масово долучились до волонтерства. Вони брали активну участь у навчальних тренінгах і міжуніверситетських курсах із надання першої медичної допомоги.

Крім того, протягом усього часу майбутні медики й їхні викладачі збирали гроші на бронежилети для військових Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, для потреб поранених, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, на зимовий одяг для воїнів.

Також університетська спільнота виготовляла маскувальні сітки для українського війська. А за одноденний заробіток співробітників і ректорату університету закуплено та передано два тепловізори «ПУЛЬСАР» Квантум LD 38 С для потреб АТО.

Студенти та викладачі  ЛНМУ ім. Данила Галицького проводять благодійні акції зі збору коштів для допомоги пораненим бійцям у зоні АТО, здають кров для поранених воїнів, допомагають у шпиталях медперсоналу й пацієнтам тощо.

За матеріалами сайту ЛНМУ ім. Данила Галицького

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу