З нагоди відзначення 150-ї річниці від дня першого публічного виконання Державного Гімну України на центральній площі міста Умань відбулась культурно-мистецька акція «В єдності – сила». Її активними учасниками стали студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а також учнівська та студентська молодь міста, представники громадських організацій та об`єднань.

Дружними оплесками учасники заходу підтримали виступ вокального тріо «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України, викладачів університету Валентина Купчика, Василя Семенчука та Петра Волошина. Гарний настрій усім присутнім подарували студенти спеціальності «Хореографія», виконавши патріотичний молодіжний флешмоб «Моя Україна!».  На завершення акції усі присутні – від малого до великого – дружно заспівали: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля…».

Спільне виконання Державного Гімну України, що є символом єдності борців за свободу і незалежність рідної землі, підтверджує прагнення сучасників до єднання. Адже тільки згуртований, єдиний народ є великою, непереможною силою.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу