11 березня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка координатори спільноти «OpenUp» презентували власний проект.

Студентам Інституту іноземної філології  ЖДУ імені Івана Франка керівники спільноти розповіли про особливості роботи проекту, мету його створення та закликали долучитися до оригінальної ідеї.

Голова спільноти «OpenUp» Аліна Шиманська є студенткою 3-го курсу Інституту іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка. Саме тому презентацію проекту вона розпочала в рідній альма-матер. Активістка планує й надалі розповідати житомирянам про новий проект і залучати молодь до втілення креативних ідей.

«На кожну зустріч запрошуються цікаві особистості нашого міста, які мають певні досягнення і готові поділитися ними з іншими, можливо, дати якісь поради. Це – спікери. Вони розповідають про себе (є регламент), їм можна ставити питання. Запрошуються музиканти, які також можуть бути спікерами і виконувати номери, або ж тільки номери. На зустрічах спільноти «OpenUp» можна презентувати різні цікаві проекти, ідеї, обговорювати важливі питання, знаходити однодумців, заводити нові знайомства. Зорієнтовані зустрічі на розвиток та об’єднання жителів міста», – каже Аліна Шиманська.

Зауважимо, що «OpenUp» – це спільнота, що спрямована на надання можливості молоді повірити в себе, вона допомагає розвиватися та самовдосконалюватися. В Житомирі регулярно проводять тренінги та семінари, де успішні люди діляться секретами власних досягнень і дають корисні поради щодо розвитку особистості.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу