З огляду на тривожну ситуацію в країні, на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка створено Центр юридичної допомоги воїнам АТО та членам їхніх сімей.

Юридичну та організаційну підтримку надає кафедра державного управління та права, завданням якої є здійснення правової, просвітницької та експертної діяльності в сфері практичної реалізації засад конституційних прав громадян.

Науково-педагогічний колектив і студентство чітко усвідомлюють необхідність зосередити зусилля та бути максимально корисними в цій ситуації. Це передбачає негайне надання воїнам АТО та членам їхніх сімей консультацій, допомоги в оформленні документів та у вирішенні інших правових питань, прямо чи опосередковано пов’язаних з АТО. У сучасних реаліях діяльність таких організацій вкрай необхідна, адже швидке професійне реагування здатне виправити долі звичайних людей.

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю університету з 179-м об’єднаним навчально-тренувальним центром військ зв’язку колектив ПолтНТУ завжди готовий надати допомогу військовослужбовцям, їхнім сім’ям, рідним, дітям і близьким. На благодійних засадах забезпечуватиметься підготовка дітей військовослужбовців до проходження ЗНО, надаються консультативні послуги за основними профільними предметами. Тих воїнів, хто вже демобілізувався з лав Збройних сил України, університет запрошує на курси підвищення кваліфікації, де вони зможуть здобути необхідну професію, а це є запорукою більш швидкої соціальної адаптації. Діти військовослужбовців матимуть можливість оздоровитись та навчатись у літніх школах з іноземної мови в студентському навчально-оздоровчому комплексі «Ворскла». Співпраця передбачає використання розгалуженої спортивної бази університету та  можливостей санаторію-профілакторію для фізичної реабілітації військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Центр юридичної допомоги відкритий для всіх, хто цього потребує

з понеділка по п’ятницю – з 9-00 до 17-00.

Телефон: 05322-73327

Електронна пошта: centr_ato@pntu.edu.ua

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *