Навесні, в березні, ми вшановуємо пам’ять Великого Кобзаря. Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, справжності, патріотизму і вселенської любові до України. У своїх творах Великий Кобзар закликав будувати процвітаючу державу, працювати на її благо – “в своїй хаті своя й пpавда, і сила, і воля”, бути справжніми синами і дочками українського народу.

Традиційно у ці дні в Палаці дитячої та юнацької творчості  (вул. Курська, 15) проходить конкурс знавців української  мови.                                                                                                     Цього року конкурс відбувався вчетверте. У заході взяли участь команди восьмикласників  гімназії № 13, СЗШ № 22, СЗШ № 26, СЗШ № 46, СЗШ № 54, СЗШ № 60, СЗШ № 121, СЗШ № 161, СЗШ № 174, СЗШ № 221,  СЗШ № 229, СШ № 149.

Завдання конкурсу були побудовані на знанні творчості Т.Г.Шевченка. Учні не тільки демонстрували свої знання з української мови, а й  долучилися до геніальної поетичної творчості великого Кобзаря, познайомилися з творчістю Шевченка як талановитого художника, відновили в пам’яті найцікавіші факти його біографії, дізналися про шевченківські місця Києва, України, пересвідчилися, як високо шанують у всьому світі  Шевченкове слово,  неперевершений талант Великого Українця, відчули свою приналежність до українського народу, співцем якого був, є і буде Т.Г.Шевченко.

Грамоти та збірники поезій Т.Шевченка отримали переможці:

ІІІ місце – команда СЗШ  № 54
ІІ місце – команда СЗШ № 60
І місце   – команда  СШ №149

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА