0 381
Українські шаблістки "нафехтували" на Чемпіонаті Європи "срібло" 19 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Українська жіноча збірна команда з фехтування виборола «срібну» нагороду на командному Чемпіонаті Європи з фехтування, який проходив з 13 до 17 липня в м. Шеффілд (Велика Британія).

Український квартет у складі  Ольги Харлан, Олени Хомрової, Галини Пундик та Ольги Жовнір у фінальному поєдинку поступився збірній команді Італійська Республіка з рахунком 43:45, виборовши друге місце.

Третє місце на Чемпіонаті Європи посіла збірна команда Російської Федерації.

На шляху до фіналу українські спортсменки обіграли в чвертьфіналі збірну команду з Федеративної Республіки Німеччини з рахунком 45:33, а у півфіналі вибороли перемогу у збірної команди Французької Республіки з рахунком 45:36.

Нагадуємо, що в перший день змагань Чемпіонату Європи з фехтування українські спортсменки здобули дві медалі на шаблях. Звання чемпіонки Європи завоювала Ольга Харлан, Галина Пундик стала «бронзовою» призеркою.

На Чемпіонаті Європи – 2010 українці завоювали  одну «золоту», дві «срібні» та ожну «бронзову» медалі.