Міністерство освіти і науки України висловлює глибоку занепокоєність у зв’язку з висловлюваннями ректора Полтавського національного технічного університету Володимира Онищенка в аудіозаписі, поширеному в мережі Інтернет та в окремих телевізійних сюжетах. Слова ректора компрометують не лише його самого, але й увесь університет і систему української вищої освіти загалом.
Міністерство отримує численні звернення громадян із проханням вплинути на ситуацію, що склалася в Полтавському національному технічному університеті. Оскільки це не перший скандал, пов’язаний із діяльністю ректора університету, ми вважаємо, що в такій ситуації найкраще, що він може зробити для збереження доброго імені університету – добровільно написати заяву про звільнення.

Окрім того, МОН вже звернулось до правоохоронних органів з проханням надати відповідну правову оцінку діям та висловлюванням Онищенка В.О.

Сергій Квіт,
м
іністр освіти і науки України

Освітній портал “Педагогічна преса” перепрошує за ненормативну лексику в аудіозаписах ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка і не рекомендує записи для прослуховування особам, яким не виповнилось 18 років.

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *