11 березня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка для студентів-випускників провели «Ярмарок вакансій 2015».

Традиційно вступне слово на відкритті заходу промовив ректор університету Петро Саух. «Освіта знаходиться в дуже складних умовах і виживає той університет, що піклується про те, щоб зв’язати науку з виробництвом. Якщо не буде цієї зв’язки, тоді підготувати справжнього фахівця буде вкрай важко. Такі зустрічі допомагають нам внести корективи до навчального процесу. Ці зустрічі наочно показують студентам, що можна чогось добитися, зробити цікавою свою кар’єру тільки за умови, що ти над цим постійно працюватимеш. Отримати диплом університету – це ще нічого не означає, важливо – знання, отримані в університеті, показати на практиці. Тільки від тебе залежить те, де ти працюватимеш і як ти житимеш», – наголосив ректор ЖДУ імені Івана Франка.

На зустріч до студентів прийшли керівники державних і недержавних структур, установ, підприємств та організацій міста та області. Приємно зазначити, що значна частина потенційних роботодавців – випускники ЖДУ імені Івана Франка. Був серед роботодавців і 22-річний студент заочної форми навчання університету.

Під час чергового традиційного «Ярмарку вакансій» франківці-випускники мали чудову можливість поспілкуватися з керівниками компаній, установ та організацій щодо проблем працевлаштування, специфіки роботи, умов праці та оплати. Всі поради та висновки, які зробили запрошені гості, мають допомогти майбутнім професіоналам.

Після офіційної частини зустрічі гості охоче спілкувалися віч-на-віч зі студентами та призначали їм співбесіди.

Наразі студенти-випускники 2015 року ЖДУ імені Івана Франка результатами зустрічі задоволені та впевнені, що знайдуть свого роботодавця не лише в межах України, а й за кордоном.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу