Нагальні питання початку другого семестру, пов’язані із залученням до навчального процесу, успішністю, складанням академрізниці, а також дозвіллям студентів з-за меж України, обговорила з представниками Клубу студентів-іноземців методист відділу міжнародних і регіональних зв’язків ЖДУ імені Івана Франка Олена Кукліч.

Зазначимо, що всі студенти-іноземці, які поповнили лави франківців цього навчального року, вчасно розпочали навчання й готові до нових академічних звершень. Так, протягом канікул студенти ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка  відвідували додаткові заняття з російської мови, організовані  кафедрою слов’янських і германських мов ННІ ФІЖ. Франківці-іноземці кажуть, що українські студенти прийняли їх дуже тепло і дружньо, завжди піклуються про них, знайомлять з українськими народними традиціями і звичаями, а також навчають української мови. Тому студенти-іноземці впевнені, що до літа розмовлятимуть й українською.

Студенти з Туркменістану, яких у ЖДУ імені Івана Франка найбільше, не обмежуються виключно навчанням: активісти Клубу планують проведення вечора культури Туркменістану найближчим часом.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу