Нещодавно на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 1 “Лісова пісня” Ірпінської міської ради, обласного опорного закладу освіти з проблеми “Формування художньо-продуктивної компетенції дітей дошкільного віку”, проведено семінар-практикум “Використання паперопластики в художньо-продуктивній діяльності дітей дошкільного віку”.

Під час семінару було розглянуто такі питання:

1. Художньо-естетичний розвиток дітей засобами паперопластики.
2. Методичні аспекти організації занять з паперопластики в  дошкільному навчальному закладі.
3. Перегляд заняття в старшій групі  “Виготовлення чарівної тарілочки” (техніка “декупаж”).
4. Майстер-клас “Чарівні перетворення серветки”.
5. Презентація досвіду роботи слухачів обласного опорного закладу освіти з використання паперопластики у роботі з дітьми дошкільного віку.

Під час перегляду заняття в старшій групі “Виготовлення чарівної тарілочки” (техніка “декупаж) слухачі переконалися, що техніка “декупаж” доступна і цікава для  дітей дошкільного віку. Робота з паперовою серветкою розширює знання дітей про папір та його властивості, сприяє розвитку творчості, фантазії, мовлення, привчає до охайності.

Інтерес у слухачів викликав майстер-клас із виготовлення виробів із паперової серветки. Тетяна Олексіївна Силіна, керівник гурткової роботи ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №1 “Лісова пісня” Ірпінської міської ради, навчила слухачів виготовляти ляльок-веснянок, птахів і конячок, а вихователь ДНЗ Ірина Василівна Калинюк ознайомила присутніх із технікою “вишивки” серветкою на пінопласті.

 За повідомленням департаменту освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *