Нещодавно  учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» вирушили до столиці – до Києво–Печерської Лаври на майстер-клас «Писаночка» в Музей декоративно–вжиткового мистецтва.

Діти під керівництвом досвідчених писанкарок навчалися створювати зі звичайних яєць маленькі шедеври. Кожен наносив свій неповторний візерунок: під писачком народжувались фантастичні риби, квіти, плоди. Старанно і натхненно виписували юні писанкарі свої витвори.
Після майстер-класу відбулась екскурсія. Вихованцям розповіли про історію писанкарства і показали колекцію писанок, що налічує понад 4000 експонатів. Це одне з найстаріших і найчисельніших зібрань в Україні. Окрасою експозиції музею є українське народне вбрання XIX – XX століть усіх регіонів України. Дуже зацікавив учнів зал виробів із дерева: музичні інструменти, козацькі люльки та порохівниці ХVІІІ століття, а також декоративні та ужиткові речі, які українці використовували в побуті.
Ми щиро вдячні волонтерам Міжнародної благодійної жіночої організації «Soroptimist» за поїздку та подаровані для шкільної бібліотеки книги.

За інформацією департаменту освіти і науки КОДА