13 березня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч міністра освіти і науки Сергія Квіта з представниками Полтавського національного технічного університету.

Сергій Квіт наголосив, що міністерство у своїй оцінці дій ректора Полтавського національного технічного університету Володимира Онищенка керується виключно законом, повідомляє сайт МОНУ.

Зокрема, МОН уже звернулось до правоохоронних органів з проханням надати відповідну правову оцінку діям та висловлюванням ректора, що були поширені в мережі Інтернет, та підтвердити їх автентичність.

Міністр освіти і науки звернувся до уряду за дозволом про перевірку цього університету, адже сьогодні існує мораторій на перевірки навчальних закладів. Про це Сергій Квіт повідомив під час брифінгу в Будинку Уряду 13 березня.

«Не реагувати на такі випадки міністерство не може. Після перемоги Революції Гідності люди не терпітимуть, щоб на керівній посаді в державі висловлювалися проти держави. Є морально-етичний бік проблеми, і є проблеми, які межують зі зрадою національних інтересів», – зауважив міністр.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *