Для матеріальної та моральної  підтримки студентів вищих навчальних закладів та заохочення молоді до здобуття вищої освіти Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 18 липня ухвалив розпорядження «Про призначення соціальних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на 2012 навчальний рік».

Постановою Верховної Ради України від 24 жовтня 2002 р. № 218 «Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей» засновано 50 стипендій розміром 750 гривень для студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації , та 100 стипендій розміром 900 гривень для студентів ВНЗ ІІІ – IV рівнів акредитації.

Соціальна стипендія Верховної Ради України призначається та виплачується додатково до інших стипендій або грантів, наданих фізичними або юридичними особами; державної допомоги, наданої відповідно до законодавства студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, які навчаються за кошти державного бюджету на денній формі навчання в державних і комунальних вищих навчальних закладах І – IV рівнів акредитації. Соціальні стипендії Верховної Ради України призначаються щорічно з 1 січня на один календарний рік. Ухвалення постанови, без сумніву, сприятиме соціальному становленню та розвитку молоді в Україні.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу