Цього разу спортивне свято було незвичним. Адже воно присвячувалося 170-річчю університету та 70-річчю кафедри фізичного виховання, а також підбиттю підсумків спортивної та спортивно-масової роботи в 2014 році.

Після підняття Державного прапора і виконання Гімну України з вітальним словом до присутніх звернувся ректор Національного університету “Львівська політехніка”  професор Юрій Бобало. Він, зокрема, відзначив, що кафедра фізвиховання — одна із найстаріших в університеті. Її велике значення полягає в тому, що вона гартує здоров’я і силу духу всіх працівників і студентів, які мають бажання займатися фізкультурою і спортом. Це сприяє їхнім успіхам у навчанні та науковій роботі.

Як наголосив завідувач кафедри, заслужений тренер України професор Віктор Корягін, у 2014 році чимало спортсменів-студентів “Львівської політехніки” виконали нормативи майстра спорту України, серед яких Олег Раврик (водне поло), Юрій Бодан, Сергій Бабич (спортивне орієнтування), Юлія Білокінь (настільний теніс).

Кафедра фізвиховання визначила 10 кращих спортсменів 2014 року. Ними стали Наталія Савчин (гандбол), Ірина Яськова (бокс), Антон Комар (стрільба з лука), Микита Гнєвишев (карате кіокушинкай), Ірина Моцик (настільний теніс), Маркіян Пилипів (армспорт), Олег Раврик (водне поло), Антон Давидюк (баскетбол), Юрій Бадан (спортивне орієнтування), Антон Дукач (санний спорт). Під час спортивного вечора були відзначені також кращі тренери та кращі спортивні команди. Це, зокрема, Анатолій Заверикін (баскетбол), Ігор Тихий (настільний теніс), Юрій Боровик і Галина Гребінка (баскетбол).

Торік у “Львівській політехніці” успішно була проведена універсіада серед інститутів із 17 видів спорту. У ній узяли участь понад 1570 студентів. Перше місце посіли студенти Інституту телекомунікацій, радіолектроніки та електронної техніки, друге — Інституту економіки та менеджменту, третє — Інституту геодезії.

Відбулася універсіада і серед професорсько-викладацького складу та працівників університету. Перше місце посів колектив Інституту гуманітарних та соціальних наук, друге  — Інституту енергетики та систем керування, третє — Інституту економіки та менеджменту.

Спортивне свято було насичене показовими виступами спортсменів, колективами художньої самодіяльності університету, духового оркестру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу