13 березня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України за участі заступника міністра освіти і науки Павла Полянського відбулося засідання робочої групи, яка поінформувала, що роботу над додатковими навчальними матеріалами про Революцію Гідності та російсько-українську війну завершено.
Робоча група розробила для вчителів методичну брошуру обсягом близько 40 сторінок (формату А4), а для учнів 11-х класів – додатковий параграф до історії України обсягом близько 25 сторінок. І методичний матеріал, і параграф містить значну кількість візуального матеріалу (фото, таблиці тощо), який насамперед має посилювати інтерактивну функцію – спонукати учнів до обговорень.

На цьому етапі розпочато підготовку параграфа та методичного матеріалу до друку, а також до розміщення онлайн їх електронних версій (зокрема, на сайті МОН). Друк матеріалів здійснюватиметься виключно за громадської ініціативи та волонтерської підтримки небайдужих без залучення будь-яких бюджетних коштів. І друкований, і електронний формати навчальних матеріалів будуть цілком безкоштовними.

Електронні версії додаткових навчальних матеріалів про Революцію Гідності та російсько-українську війну буде розміщено на сайті МОН одразу після їх презентації, що відбудеться найближчим часом.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу