Нещодавно в приміщенні Щасливського НВК відбулося  нагородження переможців  і призерів відкритого обласного турніру з футболу серед дитячо-юнацьких команд 1999, 2001, 2002 та 2003  рр.н., якими стали вихованці філії футболу Броварського вищого училища фізичної культури – учні Щасливського НВК. Юні вихованці філії перемогли у трьох вікових групах, а саме серед команд 1999, 2001, 2003 рр.н. та стали срібними призерами серед команд 2002 р.н..

Зазначені змагання відбувалися під егідою ДЮФЛКО протягом чотирьох останніх тижнів, а саме серед команд 2003 р.н. – 20 – 22 лютого; 1999 р.н. – 27 лютого – 01 березня; 2001 р.н.  – 06 – 09 березня та 13-15 березня серед команд 2002 р.н..

Принагідно слід зазначити, що вже традиційні змагання з футболу, які другий рік поспіль ініціює і проводить ДЮФЛКО та які присвячені пам’яті Небесної Сотні, пройшли за чудової організації. Усі команди, що брали в них участь, отримали відповідну змагальну практику. Також присутні пом’янули загиблих під час трагічних подій лютого 2014 року на Майдані Незалежності в м. Києві.

Отже спочатку свої нагороди отримали  юні учасники змагань, а саме футболісти 2003 р.н., які в турнірі серед своїх ровесників змогли здолати чотири команди: ДЮСШ-21 з м. Києва, ДЮСШ Яготинського району та дві команди з м. Борисполя – ФК «Борисфен» та ФК «Фаворит». Тренер команди – Волотьок Олег Вікторович.

Потім були нагороджені гравці команди 2001 р.н., які стали кращими в іграх турніру з чотирьох команд: ФК «Арсенал» м. Київ, ФК «Атлет» м. Київ та ФК «ім. Л. Яшина» також із Києва. Готували команду  до змагань  тренери  Литовчак Микола Олексійович та Волотьок Олег Вікторович.

Наступними до нагородження були запрошені вихованці тренерів Косовця Олександра Михайловича та Науменка Василя Григоровича – юнаки 1999 р.н. Команда юнаків зазначеної вікової групи стала кращою також серед чотирьох команд, а саме: ФК «Арсенал» м. Київ, ФК «Локомотив» м. Київ та ДЮСШ-15 також з м. Києва.

Останніми на нагородження були запрошені вихованці 2002 р.н. – тренер Турда Павло Павлович. Команда цього віку посіла другу сходинку в турнірі. Призери отримали срібні нагороди та кубок за друге місце.

Інформація департаменту освіти і науки, молоді та спорту КОДА