«Головна мета наших реформ – якість освіти», – наголосив міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час засідання Правління Громадської ради при МОН, що відбулося 13 березня 2015 року.

У засіданні взяли участь голова Громадської ради Галина Усатенко, заступник голови Євген Кудрявець, відповідальний секретар Яна Мирончук і голови комітетів Громадської ради – члени Правління. Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії Громадської ради та Міністерства для вирішення  ключових питань реформування освіти.

Зокрема, учасники зустрічі розглянули кілька актуальних питань, а саме: реформування професійно-технічної та загальної середньої освіти, розвантаження шкільних навчальних програм, вдосконалення Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Для обговорення останнього голова комітету Громадської ради Анатолій Грива був запрошений міністром на наступне засідання Колегії Міністерства освіти і науки України, що відбудеться 26 березня 2015 року.

Сергій Квіт наголосив, що для Міністерства освіти і науки дуже важлива взаємодія з Громадською радою, МОН зацікавлене в експертній думці та пропозиціях членів Громадської ради. Тому міністр запропонував, щоб засідання Правління Громадської ради за участі керівників МОН відбувалися на регулярній основі, наприклад, щомісяця.  «Наша співпраця повинна базуватися на безпосередньому спілкуванні», – зазначив Сергій Квіт.