Від сьогодні у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка розпочалися п’ятиденні тренінги для мобілізованих журналістів.

– Ваша зброя – це об’єктиви та перо. Вони повинні розповідати правду про те, що роблять наші воїни, як вони відстоюють нашу незалежність. Сьогодні ваші сила, професійний досвід і загострене відчуття відповідальності як ніколи потрібні нашій Батьківщині, — зазначив у своєму зверненні заступник міністра оборони України, керівник апарату Петро Мехед.

Нагадаємо, що Міністерство оборони України оголосило конкурс серед мобілізованих представників ЗМІ для призначення на посади прес-офіцерів підрозділів. За надісланими резюме було обрано 40 кандидатів. Фотокори, оператори, кореспонденти та ведучі українських телеканалів і регіональних ЗМІ після тренінгів з організації роботи інформаційно-медійних структур Міноборони України в районах проведення АТО будуть призначені на посади та у складі своїх підрозділів вирушать у район виконання бойових завдань.

Тренінги для журналістів проводитимуть: речник АТО Андрій Лисенко, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, журналіст і громадський діяч Ірина Федорів, науково-педагогічний склад Військового інституту та інші.

За матеріалами прес-центру КНУ ім. Т. Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу