У четвер, 19 березня, громадська організація «Інститут досліджень соціального капіталу» запрошує на повторний безкоштовний семінар для школярів і студентів міста Львова на тему: «Вища освіта в Австрії та Німеччині для українців: переваги та кар’єрні шанси».

Семінар проводитиметься в приміщенні Австрійської бібліотеки за адресою: м. Львів, вул. Лисенка, 14. Початок – о 16.00.

«Зважаючи на велику зацікавленість серед львів’ян питаннями освіти за кордоном, ми ухвалили рішення провести семінар повторно. Під час семінару ми показуємо львівським студентам і школярам можливості освіти за кордоном, даємо практичні рекомендації щодо підбору навчальних програм і вступу, ділимось власним досвідом навчання за кордоном», – розповідає директор ГО «ІДСК» Дмитро Виговський.

За даними Німецької служби академічних обмінів (DAAD), на 2014 рік у Німеччині навчалось понад 9 000 українських студентів, тоді як в Австрії на навчанні перебувають майже 2 000 студентів з України.

«Відвідування семінару – це прекрасна нагода почути про всі можливості і ризики, пов’язані із навчанням за кордоном, – зазначив студент Віденського університету Віктор. – Велика увага на семінарі приділена саме практичним крокам для навчання в Австрії та Німеччині».

Семінар проводить директор ГО «Інститут досліджень соціального капіталу», магістрант Віденського університету Дмитро Сергійович Виговський.

Зареєструватися для участі в семінарі можна, надіславши листа на e-mail: info@expert-portal.org до 12.00 год. 19 березня.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *